RÖNESANS etkili ve esnek temizlik çözümleri sunarak temizlik hizmetlerine dünya çapında yeni standartlar getirmiştir. Tüm çözümlerimizde her bir müşterinin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yeni yöntemler geliştirmek sureti ile temizliğin kalitesini ve personelin çalışma koşullarını iyileştirmekteyiz.

  • Eğitimli ve motivasyonu yüksek personelimizin başarımızdaki rolü büyüktür. Personelimizin davranış, hizmet seviyesi ve çabaları sayesinde müşteri beklentilerine yetişebilmemiz mümkündür. Bu nedenle, personel geliştirme ve insan yönetimi konuları üzerinde önemle duruyoruz. Uygun çalışma koşulları sunarak müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmak için ihtiyaç duyduğumuz nitelikli personel istihdamı gerçekleştirmekteyiz.
  • Eğitimli, motivasyonu yüksek ve sorumluk sahibi personelimizin temelinde, onların sürekli eğitilip yetiştirilmesi yatmaktadır. Öncelikle müşteri ihtiyaçlarını analiz edip, verilecek hizmetlerin kapsam, seviye ve bileşimini her bir müşteriye göre özelleştiren bir hizmet sunuyoruz.
  • Kaliteyi devamlı kontrol ederek beklentilerin karşılanmasını sürekli kılıyoruz.